Ovo je signature koji sam radio za svoje potrebe. Bio sam raspoložen za neke vivid boje pa eto ova ljubičasta se fino uklopila. Na signature-u Vlade Divac, naš najbolji centar, čovjek koji je mnogo uradio za srpsku košarku generalno.
Vlade Divac
Posted on
Monday, December 24, 2007
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
No comments:
Post a Comment