Jedan baner za forum srednjoškolskog centra GEMIT Apeiron. Nisam imao vremena pa sam odradio ovo dosta brzo, ali eto, čini mi se da je solidan rad.
GEMIT Apeiron
Posted on
Saturday, February 27, 2010
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
0 commentsCristiano Ronaldo #9
Htio sam da uradim neku pozadinu jer ne pamtim kad sam poslednji put odradio nešto. Tako dok sam tražio pogodne slike naletio sam na ovu fantastičnu sliku Kristijana Ronalda i odmah počeo da radim. Slika je toliko dobra da mi je bilo žao da je upropastim pa sam napravio samo neke manje korekcije sa bojom, osvjetljenjem i nekim sitnijim efektima. Autor slike Pedro Armestre.
Posted on
Monday, February 01, 2010
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
2 comments