Baner za forum i portal PES Serbia. Odradio sam jedan jako jednostavan baner jer mislim da se on najbolje uklapa uz temu koja je trenutno na forumu. Dovoljno je bilo zaštitno lice novog PES nastavka, tekst i jednostavna pozadina.
PES Serbia
Posted on
Monday, August 31, 2009
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
0 commentsSerbia - Water Polo Champions
Vaterpolisti Srbije su osvojili zlatnu medalju i postali šampioni kada se to najmanje od njih očekivalo. Ovo je rad posvećen njima i tom uspijehu, opet nisam htio nikoga da izdvajam jer je cijela ekipa zaslužna za uspijeh.
Posted on
Wednesday, August 05, 2009
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
0 comments