Crvena Zvezda je izbacila novi grb, preradu onog iz 1991. Grb mi se svidio, prvenstveno zbog ove zlatno-smeđe boje pa sam odlučio da napravim wallpaper na kome će on biti centralna stavka.
Red Star - New emblem
Posted on
Saturday, December 15, 2007
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
No comments:
Post a Comment