Moj prvi rad za koji mislim da bi mogao da se nazove malo profesionalnijim, uz par korisnih savjeta koje mi je dao Mish-A-Man ovaj rad je poprimio potpuno drugačiji izgled od onoga što bih ja izbacio :). Usled igranja NBA08 i sjajnih partija Krisa Pola odradio sam wallpaper sa njim.
Chris Paul
Posted on
Saturday, April 19, 2008
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
3 commentsLucas
Našao sam jako kvalitenu sliku Lukasa pa sam morao da iskoristim priliku da odradim jednu pozadinu, ali nisam baš siguran koliko sam ga dobro odradio.
Posted on
Tuesday, April 01, 2008
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
0 comments