Chris Paul



 Moj prvi rad za koji mislim da bi mogao da se nazove malo profesionalnijim, uz par korisnih savjeta koje mi je dao Mish-A-Man ovaj rad je poprimio potpuno drugačiji izgled od onoga što bih ja izbacio :). Usled igranja NBA08 i sjajnih partija Krisa Pola odradio sam wallpaper sa njim.  



3 comments:

  1. iako na prvi pogled nije nešto ono baš specijalan, kao npr, onaj kasiljas, nekako su boje...savršene.

    ReplyDelete
  2. ovaj ima nekako smek, valjda zbog ove pozadine..

    ReplyDelete

 

Find It