Moj prvi rad za koji mislim da bi mogao da se nazove malo profesionalnijim, uz par korisnih savjeta koje mi je dao Mish-A-Man ovaj rad je poprimio potpuno drugačiji izgled od onoga što bih ja izbacio :). Usled igranja NBA08 i sjajnih partija Krisa Pola odradio sam wallpaper sa njim.
Chris Paul
Posted on
Saturday, April 19, 2008
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
iako na prvi pogled nije nešto ono baš specijalan, kao npr, onaj kasiljas, nekako su boje...savršene.
ReplyDeleteovaj ima nekako smek, valjda zbog ove pozadine..
ReplyDeleteahahah, pa da, crno žuto :D
ReplyDelete