Boston Seltiksi su postali šampioni NBA, pa sam odlučio da odradim nešto na tu temu. Nisam htio da izdvajam nijednog igrača i odradio sam sliku cijele ekipe, nije se moglo baš puno odraditi ali bitna je poenta.
Boston Celtics - NBA Champions 2008
Posted on
Saturday, June 21, 2008
-
*You can freely share my works but make sure you keep credits and leave a link leading to this blog!
- Feel free to ask for other resolutions -
No comments:
Post a Comment