Usled nedostatka dobri radova Crvene Zvezde na internetu ja pokušavam malo da promijenim situaciju :). Jako je teško naći bilo kakvu kvalitetnu sliku naših fudbalera pa mora da se radi sa onim čime se raspolaže. Ovaj put sam naletio na sliku Salasa, još jednog stranca u našim redovima i iskreno se nadam da će biti od koristi.
Nakon naučenih par stvari odlučio sam da napravim drugu verziju, ali nisam siguran da li je bolja:
No comments:
Post a Comment